Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Colaboratorul nostru, un hotel de 5 stele din Bahrain are nevoie de 2 barmani pentru clubul de noapte al hotelului. Salariul oferit este de 1000 euro pe luna + Bacsis. Angajatorul asigura GRATUIT cazarea, masa, biletul de avion si asigurarile medicale si sociale. Contractul de munca se semneaza pe 12 luni, cu posibilitate de prelungire. PENTRU ACEASTA OFERTA DE MUNCA NU EXISTA TAXE DE MEDIERE. SINGURA CHELTUIALA PE CARE O AVETI ESTE ACHITAREA TAXEI DE DOSAR DE 30 EURO. IN REST, TOATE COSTURILE SUNT SUPORTATE DE CATRE ANGAJATOR

Cerinte

Va rugam sa aplicati doar daca: 1. Aveti experienta de barman cel putin 2 ani 2. Vorbiti limba engleza la nivel conversational 3. Stiti sa faceti diferite cocktailuri PENTRU ACEASTA OFERTA DE MUNCA NU EXISTA TAXE DE MEDIERE. SINGURA CHELTUIALA PE CARE O AVETI ESTE ACHITAREA TAXEI DE DOSAR DE 30 EURO. IN REST, TOATE COSTURILE SUNT SUPORTATE DE CATRE ANGAJATOR