Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Poziţii: 20 Ţara: Germania Oraş: Hamburg Tip post: Full time Beneficii: Cazare,masa,transport platit,asigurare Salariu: 970 - 1200 euro Data expirării: 21/09/2013 Se acceptă CV în limba: română şi engleză Descriere job: Va lucra în conformitate cu instrucțiunile specificate scrise și verbale date de superior. Control de stoc si inventariere Cunoasterea si folosirea corecta a POS'ului Menține controlul inventarului, împreună cu Maitre D' Orientare catre munca in vanzari Controlul propriu de calitate Mentine curat mediul in care lucreaza Lucrează în conformitate cu sistemele de protecție si mediu relevante precum și de cele de igiena (HACCP), în zona de servicii

Cerinte

Cerinţe job: Limba straina: Engleză: Mediu ; Germană: Mediu Servește băuturi si pregateste cocktail-uri "bine cunoscute la nivel mondial" Serveste bauturi la camera Manipularea atentă a tuturor echipamentelor și utilajelor în domeniul său de lucru Ofera ajutor ori de câte ori este necesar in pregatirea bauturilor si alte servicii relevante. Alte informaţii: Abilitățile de formare calificate și experiență în restaurante / hoteluri / baruri minim 3-4 ani experiență de muncă, dintre care 2, ca barman Cunoștințe de specialitate în domeniul de restaurant și servicii in bar Competență în engleză și germană

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate