Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Candidatul ideal : Este o persoana vesela, ambitioasa, corecta, punctuală, politicoasă, sociabila si pozitiva Are un aspect ingrijit si vestimentatie adecvata Face parte din categoria persoanelor tinere si dinamice Detin deopotriva bune abilitati de comunicare precum si de organizare Cel mai probabil detine cunostinte avansate de limba engleza Corectitudinea si responsabilitatea sunt parte din el Beneficiaza de un spirit de echipa dezvoltat si de o atitudine pozitiva pe care nu ezita sa si le arate Raspunde intotdeauna cu rapiditate in preluarea / onorarea comenzilor Are o diploma de calificare in domeniu (nu de alta dare e obligatoriu) Isi poate trimite un video de prezentare cu el in actiune in timp ce pregateste o bautura pe adresa din anunt.

Cerinte

In tot timpul asta, are ca si responsabilitati urmatoarele : Pregatirea si prepararea bauturilor respectand retetele si cantitatile prevazute sau solicitate Realizarea inventarului si gestiunea marfii, raspundere financiara pentru stocul produselor (inventar, lipsuri, minusuri in casa etc) Mentinerea curateniei si a igienei la locul de munca conform normelor in vigoare Asigurarea servirii impecabile a clienţilor cu băuturile comandate de către aceştia Cunoaşterea meniului astfel încât să poată oferi în orice situație informaţii competente cu privire la băuturi Raporteaza sefului ierarhic neregulile aparute in cadrul punctului de lucru

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala