Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam pentru o companie partenera din Marea Britanie barmani-ospatari (femei si barbati) pentru hoteluri si restaurante de 3-4 stele de pe intreg cuprinsul Marii Britanii Beneficii: - câştigarea unei diplome recunoscute internaţional - obtinerea Yellow Cardului - salariul este minim 5000 lei pe lună (cel puţin 6.08 lire sterline pe oră) - perioada de angajare şi şcolarizare este de un an - după un an de la obtinerea Yellow Cardului în Marea Britanie puteţi aplica pentru Blue Card şi veţi avea acces neîngrădit pe piaţa muncii în condiţii egale cu un cetăţean britanic - perfecţionarea limbii engleze

Cerinte

-absolvent de şcoală profesională, liceu sau facultate -experienta in domeniu minim un an -cunoașterea limbii engleze cel puțin la nivel mediu -cazier curat -persoana prezentabila Costul programului: • 250 lei + 660 lire sterline la înscrierea în program. • 900 lei + 600 lire sterline la primirea ofertei ferme de muncă