Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

RENTA CRED-H.R.AGENCY recruteaza o barmanita vorbitoare a limbii engleze si care are experienta pe post similar , pentru a lucra in Grecia. Atributiile de lucru constau in :servirea clientilor la bar, prepararea bauturilor( cokteiluri),debarasarea meselor.In plus va asigura curatenia la locul de munca si va ajuta personalul de la bucataria restaurantului. Contractul se incheie pe durata sezonului estival, cu posibilitate de prelungire in functie de aptitudinile si motivatia de munca ale candidatului, dar si de necesitatile de personal ale angajatorului. Se va lucra dupa urmatorul program: 6 zile /saptamana, o zi libera de saptamana, program de lucru zilnic de 9 ore.In anumite situatii, in plin sezonm programul poate fi prelungit. Se asigura de catre angajator cazare gratuita. Salariul se va plati lunar, in cuantum de 700 euro/net. Nu se asigura masa gratuita.De asemenea nu se asigura transport gratuit Romania Grecia si retur. Cost program: 860 lei+ cheltuielile de transport. Conditii legale de munca asigurate.

Cerinte

Sunt eligibile persoanele care intrunesc urmatoarele conditii: -doamne/domnisoare cu varsta de pana in 35 ani care vorbesc limba engleza nivel conversational( este necesara cunoasterea limbii engleze datorita faptului ca va interactiona cu clientii); -candidatele trebuie sa fie persoane sociabile, comunicative, adaptabile la conditiile de lucru, obiceiurile, etc tarii unde vor lucra, cu dorinta si capacitate de a munci in conditii de stress si program prelungit.