Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectam de urgenta o persoana de gen feminin cu experienta ca barmanita/ospatarita pentru un bar in Milano (nordul Italiei), centrul orasului. Se serveste, in afara de bauturi specifice, si preparate/mancare la minut. - salarizare 800 Euro, cu posibilitate de marire, daca sunteti ok - tips - cazare si masa asigurata de angajator - se lucreaza 9-10 ore/zi, barul se inchide la ora 20:30 seara - duminica se lucreaza pana la ora 13:00, dupa care aveti liber toata ziua - contract pe 6 luni, cu posibilitate de prelungire Conditii: -Varsta 22-35 ani -Cazier judiciar curat -Sanatoasa, apta de munca -Limba Italiana nivel conversational -Plecare Urgenta!!!!! Oferta: - cazare si masa asigurate de angajator, gratuit - asigurari medicale platite de angajator Procedura/Comisioane ANSA JOBS: -Taxa interviu: 100 lei (se achita in momentul discutiei telefonice cu partea Italiana) -Cost mediere: 550 lei (se achita dupa acceptul ofertei)si se face pe loc contract de mediere, factura si chitanta. Se dau pe loc toate datele de contact cu partea italiana. Nu se achita nimic inainte decat numai dupa ce candidata a avut discutia directa cu partea italiana si numai daca accepta oferta. Agentie Italia: -Comisionul agentiei partenere din Italia: 300 Euro, se achita in momentul in care se ajunge la biroul din Roma, la semnarea documentelor.

Cerinte

- o singura persoana, gen feminin - experienta in domeniu restaurant/bar - varsta intre 22-35 ani maxim - limba italiana nivel conversational - cazier curat - apta de munca medical

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala