Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descriere Job : Recrutam barmanite si ospatarite pentru munca in Cipru, orasul Nicosia. Cazarea este gratuita, inclusiv utilitatile (incalzire, electricitate, apa). Asigurarea medicala si taxele sunt platite de catre angajator. Se asigura transportul de la cazare la locul de munca si inapoi. Programul de lucru include 6 zile lucratoare , o zi libera. O zi lucratoare include 6-7 ore de munca. Perioada Contract: 1 - 3 ani Salarizarea este de la 50 de euro pe zi (1200 euro lunar) care poate creste in functie de performante. Pentru inscriere, solicitantii vor intocmi urmatoarele acte (se pot trimite pe email scanate) : - CV in lb.romana/ engleza - Copie dupa buletin/ CI - Copie dupa pasaport (daca aveti) - Copii dupa actele de studii - O poza tip pasaport

Cerinte

Cerinte Job : Candidatele trebuie sa intruneasca urmatoarele cerinte : • Aspect si tinuta ingrijita • Varsta: 18-35 ani • Experienta minima • Cunostiinte de limba engleza la nivel conversational sau limba greaca • Vitalitate, energie, carisma, dorinta de afirmare. NU SE PERCEPE NICI UN FEL DE COMISION. In cazul in care aveti nelamuriri ne puteti contacta telefonic sau prin email. Rugam seriozitate din partea aplicantilor.