Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Femei pentru Hotel-Restaurant necalificate /calificate, Varsta cuprinsa intre 18-50 ani apte de munca clinic sanatoase Cameriste –salariu nett 700 euro ,cazare si masa asigurata Ajutor ospatarite,Ospatarite /Barmanite –salariu-850 euro cazare si masa asigurata Spalat vase si Ajutor Bucatarie salariu nett 750 euro cazare si masa asigurata- Femei la Pensiuni, cameriste curatenie, menaj –hotelier gradinarit Salaiu 700 euro nett in mana cazare si masa asigurata de angajator Ingrijire Batrani, salariu 600 euro nett cazare si masa asigurata Ospatarite si Barmanite cu experienta –fara calificare salariu nett 750 euro +tips cazare si masa asigurata Pentru toate domeniile de mai sus femeile trebuie sa aiba Varsta cuprinsa intre 18-55 ani apte de munca clinic sanatoase Asigurari sociale si medicale platite de angajator Taxa fisa inscriere procesare dosar -200 ron Taxa mediere la semnarea contractului de plecare 100 euro Plecari fiecare saptamana toata luna Octombrie 2011 Barmanite in Grecia nu necesita experienta pe un post similar; - cunostinte de limba engleza nivel mediu; - persoana sociabila, comunicativa, adaptabila .- se lucreaza pe diferite insule din Grecia (Andros, Lefkada, Mykonos, Zakynthos, Thinos, Creta, Kimolos, Rodhos, etc) - se lucreaza numai in cadrul barului. - deservire bauturi alcoolice si nealcoolice conform retetarului propriu al unitatii; - politete si profesionalism in servirea clientilor; - pastrarea igienei si a curateniei la locul de munca; - dozarea judicioasa a bauturilor servite in conformitate cu retetarul aprobat; Se lucreaza in baruri mici. Plecari Rapide !- se lucreaza 6zile/sapt, 8 ore/zi; - salariul 30 euro/zi+ tips-uri; - plata se face zilnic sau saptamanal; - se ofera cazare GRATIS; - contracte pe perioada de 3 luni cu posibilitate de prelungire;la cererea dvs - intampinarea noilor candidate in Atena; - se ofera assistenta si suport pe toata perioada sederii in Grecia de catre colaboratorii nostri. COSTURI:--300 RON TAXA PROCESARE, APLICARE SI PLECARE COMISIONUL DE 250 EURO SE RETINE DIN PRIMUL SALARIU PLECARI IMEDIATE

Cerinte

Femei pentru Hotel-Restaurant necalificate /calificate, Varsta cuprinsa intre 18-50 ani apte de munca clinic sanatoase,fara antecedente penale Limba straina constituie un avantaj, dar nu este obligatorie decat la barmanite