Detalii loc de munca

Descrierea jobului

For all the positions I need Professionals candidates with EXPERIENCE as Musseur, Beautician , Hair Dresser Regulars 4. Masseur 4. Beautician 4. Hair dresser Start day -as soon as possible Finish date -long term contracts Salary 800 – 1200 depends on their experience and qualifications Very good English and experience Accommodation and food is provided 6 days work per week / 8 hours per day

Cerinte

In cazul in care sunteti interesata de oferta , asteptam dosarul dvs complet. Pentru a va face o oferta concreta de munca aveti nevoie de urmatoarele acte: - CV complet engleza sau romana ( de preferabil engleza) - O poza tip pasaport - O poza corp intreg - Copie dupa buletin - Dupa pasaport (daca aveti) - Dupa actele de studii - Perioada de disponibilitate - Locul de munca vizat Inscrierea in baza noastra de date este gratuita, comisionul platindu-se numai in momentul obtinerii contractului de munca.Asteptam documentele dvs si va stam la dispozitie pentru orice detalii sau nelamuriri.