Acest anunt a expirat la data: 27.01.2014

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Număr poziții:14 Dată începere:imediat Ofertă: Salariu:550 – 750 USD Masă, cazare, asigurare medicală, cheltuieli de viză asigurate de angajator Contract de lungă durată Tips-uri Nu se percepe comision de intermediere! Cerințe: Limba engleză nivel avansat Experiență anterioară în servirea oaspeților Minimum 1,70 metri înălțime Vârsta maximă 30 de ani Vă rugăm aplicați doar cu CV în lima engleză însoțit de fotografie full body

Cerinte

Număr poziții:14 Dată începere:imediat Ofertă: Salariu:550 – 750 USD Masă, cazare, asigurare medicală, cheltuieli de viză asigurate de angajator Contract de lungă durată Tips-uri Nu se percepe comision de intermediere! Cerințe: Limba engleză nivel avansat Experiență anterioară în servirea oaspeților Minimum 1,70 metri înălțime Vârsta maximă 30 de ani Vă rugăm aplicați doar cu CV în lima engleză însoțit de fotografie full body

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate