Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Familie de straini stabilita la Bucuresti, zona Obor, cautam bona pentru un copil (1 an si jumatate ) RESPONSABILITATI / BENEFICII: Ingrijirea si supravegherea copilului. Pregatirea si servirea meselor acestuia. Insotirea si angajarea in activitati educative impreuna cu copilul (parc, jucat, povesti, etc. ) Menaj usor in casa, dat cu aspiratorul, ordine in camera copilului, de bagat rufe sau vase la masina de spalat, doar in timpul cat copilul doarme. Program - 8 ore pe zi, cinci zile pe saptamana. Salariu atractiv Orele lucrate peste program se platesc separat.

Cerinte

CANDIDATUL IDEAL: Se cere persoana responsabila, iubitoare de copiii, curata, calma, studii medii sau superioare, rabdatoare, aspect ingrijit, de incredere, vesela, optimista. Cunoasterea limbii ruse (sau cel putin engleze) - este un avantaj! Experienta minim 1 an in ingrijire copii Referinte bune de la familiile anterioare

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala