Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Compania de servicii de resurse umane Biantis recruteaza pentru unul din clientii sai o persoana pentru postul de bona. Persoana va avea in ingrijirea sa doi copii de 1 an si jumatate, respectiv 4 ani si va intreprinde si activitati de menaj. Daca descrierea postului coincide cu asteptarile dumneavoastra si va incadrati in profilul candidatului pe care il cautam, va asteptam aplicatia pe site-ul infomunca.ro si pe adresa de mail a companiei noastre: jobs@biantis.ro (va rugam sa specificati postul pentru care aplicati)! Descrierea postului: - Ingrijirea si supravegherea copiilor; - Respectarea programului stabilit de parinti privind ingrijirea, masa, orele de somn si plimbarea; - Stimularea copiilor in diverse activitati educative si sportive conform varstei lui; - Socializarea scopiilor: plimbari in parc, jocuri cu alti copii; - Pregatirea meselor sau gustarilor din timpul zilei; - Activitati de menaj atat in camera copilului, cat si in restul casei.

Cerinte

- Sa aiba domiciliul in Bucuresti; - Sa iubeasca foarte mult copiii; - Persoana prezentabila, educata, fara vicii, responsabila si adaptabila cerintelor parintilor; - Calma, rabdatoare si o fire vesela; - Experienta pe un post similar reprezinta un avantaj; - Fara antecedente penale.