Detalii loc de munca

Descrierea jobului

URGENT familie din UK selecteaza bona care sa stie sa si conduca de preferat dar nu este obligatoriu. Responsabilitati: - a ingriji copii familiei gazda, de a-i duce si aduce de la scoala sau gradinita, dupa caz, de a-i hrani, de a va juca impreuna cu ei si de asemenea de a face menaj usor in casa, adica sa stergeti praful, sa dati cu aspiratorul, lucruri pe care oricum le faceti si acasa. Program de lucru: 7-8 ore/zi; 6 zile /saptamana; Durata contractului de angajare: 12 luni Transport asigurat pana in tara de destinatie: Da, dar pe cheltuiala angajatului Transport local asigurat: Nu Cazare asigurata: Da, pe cheltuiala angajatorului Masa asigurata: Da, pe cheltuiala angajatorului Nr. zile concediu de odihna pe an: Conform legii britanice in vigoare SE OFERA: - contract legal de munca pe perioada nedeterminata; - salariul: 120-130 Lire NET/spatamana; - in zilele in care mama este plecata iar persoana selectata va trebui sa stea mai mult cu copii, familia este dispusa sa plateasca pana la 160 -170 Lire; - cazarea GRATUITA; - masa GRATUITA; - plecare urgenta.

Cerinte

Studii minim necesare: Liceu Experienta necesara: Mai putin de 1 An Calificare necesara: Nu Varsta minima preferata: 18 Varsta maxima preferata: 26 Stare civila acceptata: Necasatorit(a) Cuplurile sunt acceptate: Nu Documente necesare pentru inscriere: - CV in engleza (se va utiliza aplicatia online disponibila pe site); - o poza tip pasaport si o poza tip 9/13 la tinuta office (se pot incarca direct pe site, completand formularul de aplicare disponibil); - copii xerox: buletin, certificat nastere, certificat casatorie (daca e cazul), pasaport (daca aveti); - cazier judiciar; - adeverinta medicala de la medicul de familie, cu specificatia "clinic sanatos si apt de munca din punct de vedere psihic si fizic"; - copii xerox dupa toate diplomele de studii. ALTE CERINTE: - se cere engleza la nivel conversational, orice alta limba straina cunoscuta constituie avantaj; - personalitate placuta si prietenoasa, muncitoare si serioasa. Se accepta persoane de sex: Feminin

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala