Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Daca ai intre 18-27 de ani, cunosti la nivel mediu limba engleza, iti place sa petreci timp cu copiii, esti necasatorita si nu ai copii, poti pleca in Marea Britanie , - Pleci rapid daca dosarul tau este bun; - Cazarea si masa sunt asigurate, - Iti furnizam acte legale si va asiguram o plasare sigura printr-o agentie partenera. Vei ingriji copii familiei gazda si vei face menaj usor. - Castigi 80-120 lire sterline/ saptamana sau mai mult, in functie de experienta si program de lucru Costul plasarii este in valoare de 250 euro si se plateste doar in momentul primirii actelor de la familia gazda. In acest moment avem peste 25 de familii care cauta au pair. Vei fi una dintre cadidatele care pleaca? Depinde doar de tine! Iti acordam suport in intocmirea dosarului si cele mai mici tarife de plecare de pe piata.

Cerinte

- 18-27 ani - necasatorita, fara dependenti - cunosti la nivel mediu limba engleza, - ai experienta minima in ingrijire copii - iti place sa petreci timp cu copiii,