Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Daca ai intre 18-30 de ani, cunosti la nivel mediu limba engleza, iti place sa petreci timp cu copiii, esti necasatorita si nu ai copii, poti pleca in Marea Britanie sau in tarile scandinave prin programul de schimb intercultural au pair. - Pleci in maxim 3 saptamani de la depunerea dosarului; - Cazarea si masa sunt asigurate, - Va furnizam acte legale si va asiguram o plasare sigura printr-o agentie partenera. Vei ingriji copii familiei gazda si vei face menaj usor. - Castigi 80-120 lire sterline/ saptamana in functie de experienta si program de lucru -Viziteaza site-ul nostru: http://www.bestgenerationaupair.com pentru mai multe informatii despre program

Cerinte

Cerinte: - varsta 18-30 ani; - engleza mediu; - constituie avantaj carnetul de conducere; - ai mai stat cu copii unor familii si poti obtine minim o referinta care atesta acest fapt. Inscrierea in baza noastra de date este gratuita. Lucram cu agentii partenere dn tarile specificate care recruteaza familii pentru acest program astfel incat vei fi in siguranta pe tot parcursul sederii in Anglia. Costul plasarii este in valoare de 150 euro si se plateste doar in momentul primirii actelor de la familia gazda.