Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Familie engleza (Londra) cauta babysitter pentru 2 copii, baietel: 1 an jumate si fetita: 3 ani. Copiii sunt la cresa, si respectiv gradinita, 5 zile pe saptamana de dimineata pana seara. Responsabilitatile care-i revin babysitter-ului sunt: pregatirea copiilor dimineata , iar seara cand se intorc pregatirea lor pentru cina si culcare; menaj usor in casa. Mama munceste acasa, astfel ca vei avea un ajutor continuu. In cursul zilei vei avea mult timp liber (munca efectiva este de 25-35 h /saptamana) astfel ca vei putea vizita, frecventa cursuri etc. Familia ofera camera separata cu Tv si DVD. Salarizare: 100 lire / saptamana. Pentru mai multe detalii asteptam sa ne contactati telefonic sau pe mail.

Cerinte

- limba engleza - nivel conversational; - experienta constituie avantaj; - permis de conducere categoria B - constituie avantaj; - cautam o persoana care ar prefera sa stea cu noi pe un termen mai lung.