Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Bucuresti

Descrierea jobului - România

AGENTIA EXPERT BONE & MENAJ I Descrierea postului: Recrutam si plasam: pe plan intern: - Personal pentru menaj si intretinere a locuintei; - Personal pentru baby-sitting (permanent sau ocazional); - Personal pentru asistenta si ingrijire varstnici. pe plan extern: - Personal pentru baby-sitting, menaj; Activitate specifica de Baby-sitting, Menaj, Asistenta Persoane Varstnice ce se desfasoara in cadrul familiilor / firmelor din Bucuresti Programe de lucru : - part-time: 4 - 6 h/zi (zile lucratoare sau week-end); - full-time: 8 - 9 h/zi (zile lucratoare); - intern: se ofera cazare si masa + salariu, se acorda zile libere; Cerinte: - persoana ordonata, serioasa, responsabila, atenta la detalii, apta de munca; - capacitate buna de comunicare si adaptare la cerintele familiei / firmei; - experienta intr-o alta familie / firma (reprezinta avantaj) - recomandari de la locurile de munca anterioare (reprezinta avantaj) - limba engleza, franceza (orice alta limba straina cunoscuta reprezinta avantaj); Oferta (bonusuri, beneficii): O agentie serioasa si in plina dezvoltare !

Cerinte

= DOCUMENTE OBLIGATORII = COPIE XEROX = 1 Act de identitate 2 Adeverinta eliberata de medicul de familie 3 Cazier judiciar 4 Carte de munca 5 Diploma / Adeverinta studii 6 Certificat de casatorie ( Daca este cazul ) 7 Decizie de pensionare ( Daca este cazul ) 8 Recomandat ( Nu este obligatoriu)

Arata anuntul si prietenilor tai