Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Schimba- ti Destinul in asigurari!!! Alege un drum nou in asigurari daca vrei mai mult de la acest domeniu. Caut colaboratori cu sau fara experienta in asigurari si MLM- uri, care sunt dispusi sa obtina bani din vanzarea proprie dar si a echipei lor. Platforma de emitere a politelor este deosebita si te ajuta mult. Gama de produse e foarte mare: asigurari, credite, pensii, despagubiri victime rutiere! Comisioane interesante si posibilitate de avansare gratie sistemului MLM! Compania este in TOP 3 la nivel national si ai suportul liniilor superioare in emiterea de polite. Trimite CV pe adresa brokeraj. in. asigurari@gmail. com. PS: cei care cred ca banii cresc in copaci, ii rog sa caute in alta parte!

Cerinte

- seriozitate; - harnicie; - experienta este de preferat; - sa stii ce vrei sa faci cu banii castigati. Candidatul ideal: •Studii medii/superioare •Abilitati de utilizare PC (nivel mediu) Responsabilitati: •Prospectare piata si identificare a potentialilor clienti; •Promovarea produselor companiei •Intretinerea relatiei cu clientii existenti •Participa la training-urile organizate de companie si la intalnirile cu managerul de care apartine Beneficii: •Schema de recompensare avantajoasa •Posibilitate de dezvoltare profesionala si promovare in cariera •Bonusuri •Instrumente de suport in activitatea de vanzare •Integrarea intr-o echipa de profesionisti •Posibilitatea de a detine un portofoliu diversificat (atat viata cat si non - viata, credite, pensii, despagubiri victime rutiere) •Sustinere profesionista pentru licentiere intr-o activitate profitabila