Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Panetteria italiana angajeaza brutar roman, cu experienta de munca pe post similar. Atributii: -sa trateze si sa proceseze materiile prime si ingredientele (faina, grasimile, zaharul, drojdia, apa etc.) -sa faca diferite aluaturi si mixturi conform retetei de productie -sa traga în forme aluatul si produsele de panificatie, pastele -sa faca pâine, aluaturi de foi si alte produse de panificatie -sa produca si sa aplice decoratiuni pe produsele de panificatie -sa curete, sa întretina si sa faca reparatii simple la masinile si echipamentul folosit în patiserie -sa stocheze sau sa vânda produsele. Angajatorul ofera:cazare gratuita si salariu net lunar 700 euro. Programul de munca zilnic va fi de 8 ore.Liber duminica, jumatate de zi. Candidatii interesati si care corespund cerintelor postului vor sustine interviu cu angajatorul inainte de plecarea din Romania.In Italia vor sustine proba de lucru. Va invitam sa trimiteti CV inclusiv la adresa de mail a firmei noastre.

Cerinte

Cerinte pentru ocupare post: -experienta de lucru pe postul de brutar; -disponibilitate de munca in regim de program prelungit -eficienta in desfasurarea activitatii -adaptabilitate la conditiile de lucru din strainatate si la cerintele angajatorului -comportament civilizat -stare de sanatate foarte buna Cunostintele de limba italiana nu sunt obligatorii.