Acest anunt a expirat la data: 03.10.2012

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam familie pentru un restaurant chinezesc din localitatea Arad, Romania pentru posturile Bucatar, Ajutor Bucatar si Ospatar (sa cunoasca limba romana macar ospatarul). Se ofera relocare, cazare, masa, contract de munca pe perioada nedeterminata, obtinere viza, salariu fix. Pentru a aplica, trimite cv-ul in limba romana la adresa de e-mail iulia.bercaru@ a1-recruitment.ro 家庭Arad,羅馬尼亞在城市的一家中國餐館廚師,廚師和服務員幫助(服務員甚至不知道羅馬尼亞的語言)的職位。 我們提供搬遷,住宿,就業合同是無期限的,申請簽證,固定工資。 如要申請,您的簡歷發送羅馬尼亞E-的郵件地址iulia.bercaru@ A1-recruitment.ro

Cerinte

Angajam familie pentru un restaurant chinezesc din localitatea Arad, Romania pentru posturile Bucatar, Ajutor Bucatar si Ospatar (sa cunoasca limba romana macar ospatarul). Se ofera relocare, cazare, masa, contract de munca pe perioada nedeterminata, obtinere viza, salariu fix. Pentru a aplica, trimite cv-ul in limba romana la adresa de e-mail iulia.bercaru@ a1-recruitment.ro 家庭Arad,羅馬尼亞在城市的一家中國餐館廚師,廚師和服務員幫助(服務員甚至不知道羅馬尼亞的語言)的職位。 我們提供搬遷,住宿,就業合同是無期限的,申請簽證,固定工資。 如要申請,您的簡歷發送羅馬尼亞E-的郵件地址iulia.bercaru@ A1-recruitment.ro


Joburi similare