Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Intelligent HR Investment cauta bucatar cu experienta minim 3 ani, spirit organizatoric, seriozitate maxima, integritate. Responsabilitati : sa pregateasca meniul, sa comande, receptioneze si sa depoziteze ingrediente alimentare, sa pregateasca mancarea in conformitate cu re-tetele si formulele date care includ calcularea cantitatilor necesarede materiale specifice, pregatirea mai multor feluri de mancare in acelasi timp, in functie si in ordinea comenzilor etc. Bonificatii : pachet salarial atractiv Se percepe taxa de depunere dosar de 15 ron

Cerinte

Responsabilitati : sa pregateasca meniul, sa comande, receptioneze si sa depoziteze ingrediente alimentare, sa pregateasca mancarea in conformitate cu re-tetele si formulele date care includ calcularea cantitatilor necesarede materiale specifice, pregatirea mai multor feluri de mancare in acelasi timp, in functie si in ordinea comenzilor etc. Bonificatii : pachet salarial atractiv Se percepe taxa de depunere dosar de 15 ron

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate