Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam urgent un bucatar, cu experienta in prepararea meniurilor pe baza de peste.Va lucra pentru un restaurant situat in zona Paphos, localitatea Mandria. Atributii: prepararea meniului zilnic, efectuarea altor munci din bucatarie, specifice atributiilor unui ajutor de bucatar. Contractul se incheie pe durata sezonului turistic existand posibilitatea prelungirii acestuia in situatia in care lucratorul se adapteaza la conditiile de munca. Angajatorul ofera: cazare gratuita, masa gratuita, asigurari sociale platita, salariu lunar 680 euro net. Programul de lucru este de sase zile pe saptamana, o zi libera.Se lucreaza zilnic 8-9 ore(posibil pana la plecarea ultimului client) Persoanele interesate sunt rugate sa aplice cu CV in limba engleza si foto color full body-recenta-inclusiv pe adresa de e-mail a societatii.

Cerinte

Cerinte pentru ocuparea postului: - persoane calificate in meseria de bucatar, cu experienta de munca pe post similar in Romania sau in strainate - cunostinte de limba engleza sau de limba greaca, nivel mediu/conversational - rapiditate de lucru, inclusiv in conditii de stress -adaptabilitate la obiceiurile tarii, posibilitate de a invata si executa meniuri traditionale - comportament civilizat in mediul de lucru