Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SUNTEM O FIRMA INTERNATIONALA CU EXPERIENTA IN CAZINOURI SI RESTAURANTE PREZENTA PE PIATA DIN ROMANIA DIN 2010 Responsabilitati: Preia comenzi si asigura servirea acestora Prepara meniurile calde si reci conform tehnologiei si le distribuie ospatarilor conform comenzilor Raspunde de respectarea tehnologiilor in procesul de fabricatie Mentine starea de curatenie a locului de munca conform normelor igienico sanitare

Cerinte

Cerinte : Cautam un bucatar cu experienta minim 3-maxim 6 ani in preparare meniuri calde si reci din bucataria romaneasca si internationala - certifcat de calificare in domeniu - experienta minima de 3 ani in functia de bucatar - cautam o persoana care isi doreste un loc de munca stabil - abilitati de lucru in echipa - flexibilitate si creativitate Oferta (bonusuri, beneficii) - posibilitate de dezvoltare profesionala - contract de munca - pachet salarial atractiv - mediu de lucru placut