Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza BUCATAR, PIZZER RESTAURANT SEZONIER in Morzine, Franta. Responsabilitati: -pregatirea mancarurilor din retetarul unitatii, in conformitate cu standardele in vigoare; -asezarea preparatelor pe obiecte adecvate pentru servire si realizarea de elemente estetice ale preparatelor; -preluarea comenzilor de la clienti prin intermediul personalului de deservire si asigurarea servirii acestora; -debarasarea si asigurarea curateniei bucatariei. -respectarea normelor de igiena. Beneficii: -salarizare 1600 euro brut/ luna; -transport Romania- Franta, Franta- Romania asigurat; -cazare asigurata. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-cunoasterea limbii franceze la nivel mediu-avansat; -diploma de calificare in domeniu; -minim 3 ani vechime in specialitate; -capacitate de a pregati produse alimentare reci si calde in conformitate cu meniul restaurantului.