Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Poziţii: 20 Ţara: Germania Oraş: Hamburg Tip post: Full time Beneficii: Cazare,masa,transport platit,asigurare Salariu: 1100 - 1400 euro Data expirării: 21/09/2013 Se acceptă CV în limba: română şi engleză Descriere job: Respecta instrucțiunile specificate scrise sau verbale date de către superiorul său Responsabil pentru pregătirea mâncarii la postul său alocat în bucătărie. Responsabil de organizarea proviziilor/alimentelor Responsabil de manipularea atentă a tuturor echipamentelor și utilajelor din zona sa

Cerinte

Cerinţe job: Limba straina: Engleză: Mediu Supraveghează postul său și alte zone ale bucătăriei Întreținerea continuă și îmbunătățirea standardelor calitatii Controlează și menține curățenia și măsurile de siguranță în zona sa, potrivit standardelor de igienă si în conformitate cu reglementările HACCP Asistă oriunde este necesar ajută Alte informaţii: Vârsta minimă - 21 ani De încredere și capabil să lucreze din proprie inițiativă Flexibil, fiabil și capabil de a lucra sub presiune Aspect îngrijit și curat Mod de lucru profesionist și capabilitate să isi motiveze angajații Cunoștințe de limba engleză