Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectionam un bucatar cu experienta in bucataria italiana pentru a lucra intr-un restaurant cu specific italian din Leipzig – Germania. Cerinte: - experienta in bucataria italiana; - rigurozitate in aplicarea regulilor de igiena in alimentatia publica; - pasiune pentru bucatarie; - capabil de a pregati meniurile stabilite: pizza, paste, salate, carne; - abilitati bune de comunicare, persoana energica si amabila; - fara probleme cauzate de consumul de alcool; - cunostinte de limba germana sau engleza. Oferta : - salariu lunar net 1500 euro.

Cerinte

- experienta in bucataria italiana; - rigurozitate in aplicarea regulilor de igiena in alimentatia publica; - pasiune pentru bucatarie; - capabil de a pregati meniurile stabilite: pizza, paste, salate, carne; - abilitati bune de comunicare, persoana energica si amabila; - fara probleme cauzate de consumul de alcool; - cunostinte de limba germana sau engleza.