Acest anunt a expirat la data: 23.01.2013

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

2nd Cook ( Bucatar secund) - Vas de Croaziera -Contract: 6 luni. -Locatia: international. -Cazare asigurata (cabina). - Mancare asigurata. -Transport asigurat. -Asigurare sociala. -Salariu atractiv. Se cere: -Calificare bucatar. -Experienta in bucatarie hotel-restaurant. -Cunostinte de baza in Sanatate & Igiena, Siguranta Alimentara -Limba engleza nivel mediu-avansat. - Limba germana nivel conversational. Aplicati cu CV-ul in limba engleza plus poza pe adresa de email

Cerinte

2nd Cook ( Bucatar secund) - Vas de Croaziera -Contract: 6 luni. -Locatia: international. -Cazare asigurata (cabina). - Mancare asigurata. -Transport asigurat. -Asigurare sociala. -Salariu atractiv. Se cere: -Calificare bucatar. -Experienta in bucatarie hotel-restaurant. -Cunostinte de baza in Sanatate & Igiena, Siguranta Alimentara -Limba engleza nivel mediu-avansat. - Limba germana nivel conversational. Aplicati cu CV-ul in limba engleza plus poza pe adresa de email


Joburi similare