Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma €UROTRAN$ recrutează pentru muncă legală în CIPRU BUCATARI CU EXPERIENTA Se ofera : - 800 Euro / luna - Cazarea si masa asigurata gratuit ! - Asigurarea medicala si taxele sunt platite de catre angajator ! - Program de munca : 8 -10 h / zi , 6-7 zile/saptamana ÎNSCRIERI GRATUITE !

Cerinte

- lb engleză nivel mediu - experienţa în domeniu - dorinţă de afirmare - spontaneitate, adaptabilitate la un mediu intercultural , deschidere spre munca in echipa Pentru a va face o oferta concreta de munca aveti nevoie de urmatoarele acte : - CV complet engleza sau romana ( de preferabil engleza) - O poza tip pasaport - O poza corp intreg - Copie dupa buletin - Dupa pasaport (daca aveti) - Dupa actele de studii - Perioada de disponibilitate ( la ce data puteti pleca efectiv , avand in vedere cheltuieliile de plecare - comision + transport , si pe ce perioada de timp) Documentele se pot transmite in format electronic / postal sau personal la noi la agentie. Confirmam primirea acestora. Inscrierea in baza noastra de date este gratuita, comisionul platindu-se numai in momentul obtinerii contractului de munca. Tarife - Taxa de mediere : 350 lei- 3 luni ; 650 lei-6 luni; 1050 lei- 12 luni.