Detalii loc de munca

Descrierea jobului

HKH Europe Consulting este o agentie romaneasca cu director german ce se ocupa cu selectia de personal din Romania pentru hoteluri si restaurante din Germania. Cautam bucatari pentru zona de S si SV a Germaniei. Pentru a fi selectat este necesara experienta ca bucatar si cunoasterea limbii germane (nivel mediu). Se lucreaza 6 zile pe sapatamana, salarizarea este conform tarifului german. Salariu pentru un post de bucatar variaza intre 1.100 si 1.400 euro net (cazarea si masa gratuite). Salariile variaza in functie de experienta, responsabilitati si nivel limba germana. Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze C.V. (preferabil in limba germana) cu foto pe adresa de mail a firmei.

Cerinte

Cerinţe job Limba straina: Germană: Mediu Limba germana nivel mediu. Experienta si calificare ca bucatar. Pentru bucatari incepatori dorinta de a invata (salariu 900 euro net). Atitudine pozitiva, capacitate de a lucra in echipa.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala