Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati : In functie de pozitia pe care se lucreaza in cadrul bucatariei : -responsabil de desfasurarea sarcinilor de zi cu zi in bucatarie -mentinerea nivelului ridicat de servicii, instruire a echipei, planificare a meniului, sanatate si igiena, control al stocului, comenzi si controlul risipei -asistarea superiorilor in bunul mers al lucrurilor -lucrul in toate zonele bucatariei -supravegherea echipei de incepatori -prepararea de aperitive, feluri principale si deserturi Informatii suplimentare : -salariul este de aproximativ 1000 lire sterline pe luna -locatia de lucru poate fi fie intr-un restaurant fie intr-un hotel -durata contractului este de 3-8 luni, in functie de locatie -cazarea este procurata de catre angajator, iar costul ei poate varia de la gratis pana la 60 lire sterline pe saptamana -alte drepturi si conditii tin de angajatorul din Marea Britanie -taxa de consultanta este de 300 lei + TVA

Cerinte

-experienta pe o pozitie similara -cunostinte bune de limba engleza -diverse diplome de calificare -atitudine de lucru profesionala -dornici sa faca parte din echipa -cunostinte de lucru cu computerul -capabili sa-si foloseasca propria initiativa