Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Lanturi prestigioase de restaurante din ANGLIA cauta Bucatari, Ajutor de Bucatari si Sefi Bucatari de toate nivelele, cu experienta !!!! Se ofera: - Contract legal de munca. Prima perioada e de 6 luni, cu posibilitate de prelungire; - Cazarea este aproape de restaurant, costul de cazare este de 120 de lire sterline / luna; - Mesele dvs. vor fi oferite in timpul orelor de lucru; - Oportunitatea de a dezvolta cariera in cadrul Grupului de restaurante in care veti lucra; - Beneficiati de un sistem de dezvoltare a carierei; - Un salariu competitiv si un pachet de stimulare excelent; - Formare continua si plan de cariera.

Cerinte

Se cauta: - femei si barbati cu varsta cuprinsa intre 20-40 ani; - se cere engleza la nivel conversational, orice alta limba straina cunoscuta constituie avantaj; - sa dea o atentie deosebita detaliilor in ceea ce priveste serviciul produselor alimentare (calitate, marimea portiilor, consistenta). Costurile programului: - 300 RON taxa de inscriere si procesare dosar; - 250 GBP comision de mediere (se achita de catre candidatii acceptati in urma interviului de preselectie, la momentul semnarii contractului de mediere); - Biletul de avion (200-250 euro).