Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - All over UK

Descrierea jobului - U.K.

Lanturi prestigioase de restaurante din ANGLIA cauta Bucatari, Ajutor de Bucatari si Sefi Bucatari de toate nivelele, cu experienta !!!! Persoanele selectate trebuie sa dea o atentie deosebita detaliilor in ceea ce priveste serviciul produselor alimentare (calitate, marimea portiilor, consistenta).

Cerinte

CERINTE: - experienta pe o pozitie similara; - se cere engleza la nivel conversational, orice alta limba straina cunoscuta constituie avantaj; - persoana trebuie sa aiba personalitate placuta; - sa fie muncitoare, serioasa, dinamica si energica. Se ofera: - Contract legal de munca. Prima perioada e de 6 luni, cu posibilitate de prelungire; - Cazarea este aproape de restaurant, costul de cazare este de 120 de lire sterline / luna; - Mesele dvs. vor fi oferite in timpul orelor de lucru; - Oportunitate de dezvoltare a carierei in cadrul Grupului de restaurante la care veti lucra; - Beneficiati de un sistem de dezvoltare a carierei; - Un salariu competitiv si un pachet de stimulare excelent; - Formare continua si plan de cariera. Costurile programului: - 300 RON taxa de inscriere si procesare dosar; - 360 GBP comision de mediere (se achita de catre candidatii acceptati in urma interviului de preselectie, la momentul semnarii contractului de mediere); - Biletul de avion (200-250 euro).

Arata anuntul si prietenilor tai