Detalii loc de munca

Descrierea jobului

VMP Group - parte a celei mai mari companii de resurse umane din Finlanda - prezinta cea mai larg raspandita retea de servicii. Avand o experienta in domeniu de peste 20 de ani, avem ca angajati anual mii de profesionisti in diferite domenii de activitate. Concernul nostru este fondat in 1988, si este in totalitate cu capital finlandez. VMP functioneaza in Finlanda, Suedia, Estonia si Romania. VMP Group Romania cauta personal calificat pentru pozitia de bucatar. Suntem interesati de personal calificat pentru pozitia de bucatar in cadrul unui hotel*****

Cerinte

Experienta internationala si excelente cunostinte de limba engleza reprezinta cele doua conditii majore de selectie a personalului. Meniul restaurantului cuprinde peste, vanat, produse ecologice si de sezon. Candidatul ideal trebuie sa prezinte experienta internationala (important: abilitatea de a comunica in cadrul unei echipe multinationale) si sa fie disponibil pentru o proba de lucru filmata (prepararea unei retete din meniul restaurantului hotelului Langvik)

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala