Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Place of work : Ayia Napa /Protaras Languages : English and Russian Experience: Yes Duties: 1 maintenance 5 waitress 4 waiters 4 cooks (f/m) 2 cook assistants (f) 2 barmans(m) Hours of work : 9-11 hours per day Overtime : No Day off : 1per week or 2 per month (depands on the offer) Salary : €600 for maintenance €600 for waitress/waiters €700-900 for cooks €700 barmans net Free food : Yes (1-2per day;depands on the offer) 1 per day Free accommodation : Yes Period of contracts : end of April – beginning of November

Cerinte

CV complet engleza sau romana ( de preferabil engleza) - O poza tip pasaport - O poza corp intreg - Copie dupa buletin - Dupa pasaport (daca aveti) - Dupa actele de studii - Perioada de disponibilitate - Locul de munca vizat Documentele se pot transmite in format electronic / postal sau personal la noi la agentie. Confirmam primirea acestora. Inscrierea in baza noastra de date este gratuita, comisionul platindu-se numai in momentul obtinerii contractului de munca.