Detalii loc de munca

Descrierea jobului

•Se lucreaza minim 40 ore / saptamana, deci se pot face multe ore suplimentare foarte bine platite. Multi dintre candidatii nostrii practic isi dubleaza astfel veniturile. •Oportunitatea de a dezvolta cariera in cadrul Grupului de restaurante; •Formare continua si plan de cariera; •Pregatire la locul de munca; Castig – 1500 - 1700 GBP / luna (pentru minim 40 ore/saptamana) + 8,45GBP/ora suplimentara (se pot lucra pana la 70 ore/saptamana in perioadele aglomerate) + Bacsis saptamanal.

Cerinte

Cine poate candida? Avand in vedere specificul activitatilor prezentate mai sus, pentru acest program pot aplica persoanele care: •au cunostinte de limba engleza cel putin la nivel conversational; •se accepta atat barbati cat si femei cu experienta de minim 1 an; •sa dea o atentie deosebita detaliilor in ceea ce priveste serviciul produselor alimentare (calitate, marimea portiilor, consistenta); COSTURI: A)Taxele catre agentia EUROPRORECRUIT se platesc astfel: - Taxa de procesare a dosarului: 360 RON – se plateste la semnarea contractului de mediere. - Taxa de mediere: In functie de momentul pe care il doriti pentru plata acestui comision, alegeti una din variantele de mai jos care vi se potriveste cel mai bine: •375 Lire Sterline - Daca se opteaza pentru plata la semnarea contractului de mediere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program. •450 Lire Sterline - Daca se opteaza pentru plata la semnarea contractului de tip self-employed, inainte de plecarea din tara. •600 Lire Sterline - Daca se opteaza pentru plata din primul castig salarial. •750 Lire Sterline - Daca se opteaza pentru plata in 3 rate lunare, din castigul salarial, cate 250 Lire Sterline / luna. B) Bilet avion Romania – Anglia : ~ 170 – 220 Euro (in fct. de perioada plecarii). C) Alte costuri suportate de candidat: - Bani de buzunar pentru perioada asteptarii primului salariu.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala