Acest anunt a expirat la data: 01.02.2013

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam urgent 15 buldozeristi, excavatoristi si mecanici utilaje grele pentru Suedia si Norvegia. Timp de lucru intre 8-10 ore pe zi. Beneficii: -cazare asigurata ; - echipament de lucru asigurat ; - contract individual de munca pe perioada nedeterminata Cerinţe job limba engleza si permis conducere este un avantaj; experienta minim 2 ani Beneficii: -cazare asigurata ; - echipament de lucru asigurat ; - contract individual de munca pe perioada nedeterminata

Cerinte

Angajam urgent 15 buldozeristi, excavatoristi si mecanici utilaje grele pentru Suedia si Norvegia. Timp de lucru intre 8-10 ore pe zi. Beneficii: -cazare asigurata ; - echipament de lucru asigurat ; - contract individual de munca pe perioada nedeterminata Cerinţe job limba engleza si permis conducere este un avantaj; experienta minim 2 ani Beneficii: -cazare asigurata ; - echipament de lucru asigurat ; - contract individual de munca pe perioada nedeterminata


Joburi similare