Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- Mentine relatia cu clientii si dezvolta portofoliul existent; - Dezvoltarea companiei pe piata arondata; - Ofera solutia completa la nevoile clientului; - Cunoaste si intelege solutiile si produsele companiei; - Coordoneaza activitatea de ofertare a produselor si urmareste status-ul de dezvoltare al afecerii; - Realizeaza si sustine prezentari ale produselor in evenimente si catre clienti/prospecti strategici;

Cerinte

- Experienta in domeniul; - Experienta in negocierea de contracte; - Cunostinte in mediul business; - Bune abilitati de comunicare si orientare spre client; - Cunostinte de limba engleza; - Permis de conducere categoria B. Oferta - Pachet salarial atractiv; - Mediu de lucru atractiv. Compania angajatoare este producatoare de tinute business si casual de lux pentru barbati. Acum Croitorul vine la tine!

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate