Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Acest job project-based este dedicat traderilor cu experienta si cu conturi reale profitabile deschise in cadrul companiei TeleTRADE ( peste 2000usd , peste 5000usd). Odata selectati si incadrati in sistemul Master-Invest, dvs. (trader) veti beneficia de posibilitatea lucrului cu capitalurile investitorilor companiei (Prin sistemul Master-INVEST) si veti creste veniturile realizate din profit in Piata Valutara Internationala.

Cerinte

Se selecteaza pentru a lucra in cadru organizat si pentru a beneficia de serviciile de calitate pentru tranzactionarea pe pietele valutare internationale, traderi profitabili cu conturi personale mai mari de 2000usd sau traderi profitabili cu conturi personale mai mari de 5000usd. Acestia vor fi platiti prin sistemul Master Account in functie de rezultatele lor conform comisioanelor negociate. - experienta in tranzactionare - pe cont real (personal sau al investitorului personal) mai mare de 2000usd / mai mare de 5000usd - tranzactionare activa - profit constant pe contul/conturile personale - fire responsabila si disciplinata - Se ofera comision din fiecare tranzactie profitabila. Comisionul se negociaza si poate ajunge pana la 49%