Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: - Stabilirea categoriilor si subcategoriilor prioritare pentru cresterea vanzarilor si a profitului (analize comparative piata, alocarea corecta a produselor in Nomenclator conform structurii categoriei stabilite); - Stabilirea strategiei de crestere a categoriei (plan pe termen scurt si mediu de obiective si actiuni pe categoriile prioritare) - Analizarea, conceperea, negocierea, implementarea si comunicarea promotiilor negociate cu producatorii/ furnizorii

Cerinte

Cerinte: -Absolvent/a studii superioare economice (de preferat); -Experienta in domeniul achizitiei cosmeticelor in retail pharma sau FMCG - conditie obligatorie; -Experienta relevanta in dezvoltarea de relatii comerciale (negociere, derulare contracte comerciale) minim 3 ani; -Limba engleza nivel avansat - conditie obligatorie; -Cunostinte solide in excel; - Abilitati dezvoltate de comunicare. Oferta (bonusuri, beneficii): - Pachet salarial motivant, in concordanta cu experienta profesionala; - Posibilitatea dezvoltarii profesionale in cadrul companiei; - Mediu de lucru competitiv. asteptam cv-urile dvs la cv@qlt.ro; www.qlt.ro