Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

• Oferim servicii de contabilitate, in orice domeniu de activitate. • Suntem informati cu ultimele modificari legislative in domeniul contabilitatii si al resurselor umane. • Va oferim intocmirea declaratiilor pentru TVA, bugetul de stat si bugetul asigurarilor sociale si trimiterea lor online. • Intocmim bilantul semestrial si anual cu o analiza completa si complexa asupra situatiei economice si financiare. • Situatii reale, corecte si detaliate privind furnizorii si clientii, incasarile si platile. • Evaluam gratuit fisa pe platitor in cazul in care aveti probleme cu viramentele. • Rezolvam probleme de resurse umane: contracte de munca si declararea lor in forma electronica, intocmirea pontajelor si a statelor de plata, fisele fiscale anuale. • Intocmirea electronica a OP-urilor si VF-urilor pentru viramentele privind salariile si TVA-ul.

Cerinte

Avem o oferta speciala personalizata pentru clientii care doresc sa isi externalizeze evidenta contabila iar pentru cei care doresc sa micsoreze costurile cu serviciul contabilitate prestat de firme externe,oferim reducere 20% la factura de evidenta contabila emisa de actuala firma de contabilitate .

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate