Detalii loc de munca

Descrierea jobului

MUNCITORI CALIFICATI CONSTRUCTII,EXPERIENTA SI CUNOSTIINTE DE LIMBA GERMANA LA NIVEL INCEPATOR,MEDIU,AVANSAT CONSTITUIE AVANTAJ. SE LUCREAZA PE SANTIERE DE CONSTRUCTII DIN TOATA GERMANIA . SE PLATESTE 5,25 EURO/NET/ORA/LUCRATA. SE LUCREZA LEGAL CA PERSOANA FIZICA AUTORIZATA PERIOADA FIIND NEDETERMINATA ,COSTUL AUTORIZATIEI ESTE 32 EURO SI SE PLATESTE IN GERMANIA .

Cerinte

CAZAREA ESTE ASIGURATA ,MASA NU ESTE ASIGURATA .TRANSPORTUL ROMANIA -GERMANIA ESTE 100 EURO SI REVINE IN SARCINA MUNCITORULUI . MUNCITORUL TREBUIE SA AIBA LA EL BANI DE MASA PANA LA PRIMA PLATA, CARE ESTE PE DATA DE 10 A LUNII URMATOARE . MUNCITORUL TREBUIE SA AIBA LA EL SALOPETA SI BOCANCI DE SANTIER . TAXA DE CONSULTANTA: - 1000LEI SI SE ACHITA: 500 LEI LA DEPUNEREA DOSARULUI SI 500 LEI DIN PRIMA PLATA PE CARE O PRIMESTE IN GERMANIA.INFORMATII SUPLIMENTARE SE POT OBTINE LA TEL/FAX 0353418778 ,TEL.MOBIL 0761804676,EMAIL JOBSETALON@YAOO.COM