Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza CAMERISTA in Franta: -efectuarea si intretinerea curateniei in camere, holuri, receptie si sali de conferinte in vederea respectarii standardelor de igiena; -igienizarea zilnica a bailor din fiecare camera a hotelului; -schimbarea produselor de igiena in fiecare camera; -aranjarea salilor pentru reuniuni; -utilizarea corecta a aparaturii si produselor necesare curateniei.

Cerinte

-CUNOSTINTE DE LIMBA FRANCEZA LA NIVEL AVANSAT; -experienta in domeniul hotelier de minim 6 luni -persoana dinamica, flexibila, cu capacitate de adaptare; -disponibilitatea de a lucra 7 zile pe saptamana, timp de 3 ore pe zi. Beneficii: -salarizare: 600-800 euro/luna brut; -cazarea si transportul sunt asigurate; -masa de pranz este asigurata. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.