Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza CAMERISTA pentru Franta: -realizarea si intretinerea curateniei in hotel si in camerele de hotel; -realizarea curateniei si dezinfectarii bailor; -schimbarea asternuturilor in camerele de hotel; -asigurarea si inlocuirea produselor de uz personal asigurate de hotel clientilor; -rezolvarea solicitarilor venite din partea clientilor; -utilizarea corecta a aparaturii puse la dispozitie pentru curatenie.

Cerinte

-CUNOSTINTE AVANSATE DE LIMBA FRANCEZA; -experienta in domeniu este obligatorie; -este necesara o persoana de incredere, ordonata si organizata; -disponibilitate la lucru de luni pana duminica. Beneficii: -salarizare: negociabil -cazarea si transportul sunt asigurate; -se asigura masa de pranz in cadrul fiecarei zi de lucru; -reale posibilitati de prelungire a contractului de munca. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.