Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

DESCRIERE: Selectam URGENT CAMERISTE pentru HOTEL din UK - Devon! Principalele responsabilitati: - sa curete camerele, holurile si alte incaperi, manual sau folosind echipament de curatenie; - sa curete si sa dezinfecteze baile; - sa schimbe asternuturile in camere; - sa schimbe sapunuri, sampoane, geluri de dus, prosoape, dar si alte produse necesare; - precum si alte activitati cerute de catre angajator. SE OFERA: - contract pe 12 luni cu posibilitate de prelungire; - salariul: 6,19 EURO NET/luna (minim 34 ore/saptamana); - cazarea GRATUITA (camera individuala, dotata cu TV, Wi-Fi, etc.,); - masa + utilitati sunt puse la dispozitie contracost: 35 GBP/saptamana; - plecare urgenta.

Cerinte

CERINTE: - se cere engleza la nivel conversational, orice alta limba straina cunoscuta constituie avantaj; - experienta in domeniu constituie avantaj; - personalitate placuta si prietenoasa, muncitoare si serioasa. COSTURILE PROGRAMULUI: - 300 RON taxa de inscriere si procesare dosar; - 360 GBP comision de mediere (se achita de catre candidat in momentul semnarii ofertei de munca); - Biletul de avion.