Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SE CAUTA CASIERA PENTRU UN MAGAZIN IN SPANIA - TENERIFE. Cerinte: fete 22-35 ani, cunostinte minime engleza - spaniola (sa le spuna clientilor cat au de plata) Atributiile casierei sunt sa sa incaseze banii, sa asigure curatenia si bunul mers al activitatii. In cazul unei bune implicari pot exista avantaje suplimentare. Nu intra in atributiile casierei sa descarce marfa pentru aprovizionare. Conditii de munca: - contract de munca 1 an - asigurare de sanatate - cazare in apartament mobilat si utilat situat in Playa de Las Ameicas (la 5 minute de mers pe jos pana la salon si 15 minute pana la magazin), in complex rezidential cu acces numai pentru locuitori si cu piscina (in acelasi complex locuim si noi), 2 fete in camera - salarizare : casiera - 650euro net Programul de munca este de 8 ore/zi (9 ore cu 1 ora pauza), 6 zile pe saptamana. Orele suplimentare se vor face cu acordul angajatei si se vor negocia si plati separat.