Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - BUCURESTI

Descrierea jobului - România

KREVIN recruteaza CASIERI pentru o companie colaboratoare din Bucuresti.  acceptarea si validarea tichetelor de pariere;  furnizarea de informatii utile clientilor despre oferta si regulamentul de joc;  realizarea platilor corespunzatoare castigurilor obtinute de client;  venirea in intampinarea nevoilor clientilor  asigurarea si mentinerea curateniei in interiorul si exteriorul punctului de lucru;  crearea unui mediu atractiv si primitor pentru jucatori;  utilizarea soft-ului de pariuri sportive.

Cerinte

 obiectivitate, atentie la detalii, comunicare, integritate;  orientare catre relatia cu clientii;  cunostinte operare calculator;  cunostinte medii de limba engleza;  persoane tinere, active, inteligente, dornice de afirmare si care isi doresc un serviciu stabil in cel mai mare lant de sali de pariuri sportive;  atitudine pozitiva fata de colegi si activitatea profesionala;  foarte bune abilitati de comunicare si relationare;  disponibilitate pentru program flxibil: lucru in ture. Beneficii:  oportunitatea unui loc de munca stabil;  contract de munca incheiat pe durata nedeterminata, forme legale de munca;  tichete de masa;  instruire de specialitate si dezvoltare profesionala;  posibilitati de avansare;  echipa tanara si dinamica, motivata si orientata spre atingerea obiectivelor. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Arata anuntul si prietenilor tai