Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza CASIERI pentru o companie colaboratoare din Bucuresti.  acceptarea si validarea tichetelor de pariere;  furnizarea de informatii utile clientilor despre oferta si regulamentul de joc;  realizarea platilor corespunzatoare castigurilor obtinute de client;  venirea in intampinarea nevoilor clientilor  asigurarea si mentinerea curateniei in interiorul si exteriorul punctului de lucru;  crearea unui mediu atractiv si primitor pentru jucatori;  utilizarea soft-ului de pariuri sportive.

Cerinte

 obiectivitate, atentie la detalii, comunicare, integritate;  orientare catre relatia cu clientii;  cunostinte operare calculator;  cunostinte medii de limba engleza;  persoane tinere, active, inteligente, dornice de afirmare si care isi doresc un serviciu stabil in cel mai mare lant de sali de pariuri sportive;  atitudine pozitiva fata de colegi si activitatea profesionala;  foarte bune abilitati de comunicare si relationare;  disponibilitate pentru program flxibil: lucru in ture. Beneficii:  oportunitatea unui loc de munca stabil;  contract de munca incheiat pe durata nedeterminata, forme legale de munca;  tichete de masa;  instruire de specialitate si dezvoltare profesionala;  posibilitati de avansare;  echipa tanara si dinamica, motivata si orientata spre atingerea obiectivelor. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.