Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

STII DE CE TELEFONIA MOBILA ARE CELE MAI MARI PROFITURI SI SALARII PE MASURA? DEOARECE SUNT RETELE!!! ESTI CAPABIL SA-TI CREEZI PROPRIA RETEA SI SA FII LIDER? VREI SA AI O AFACERE CARE SA ITI ADUCA CASTIGURI NELIMITATE? Imagineaza-ti o munca in care esti complet independent. Singur decizi cu cine vei lucra, iti alegi orele de lucru convenabile iar grupul colaboratorilor tai sunt partenerii in care poti avea incredere. Gandeste-te la o ocupatie datorita careia iti realizezi scopurile si visele, la un serviciu care devine pentru tine o placere, la care vei merge cu mare entuziasm. "Am primit resurse financiare nebanuite, doua masini Mercedes – prima Clasa C, a doua Clasa E, excursii la Paris, in Egipt, Tunisia, Palma de Mallorca, in Portugalia, la fabrica Perfand din Polonia, la fabrica Drom din Germania, in Malta. Am reusit amenajarea unui salon de infrumusetare in orasul meu, am putut cumpara fiicei mele un apartament si o masina."(E.D.) Daca te intereseaza CUM POTI SI TU, contacteaza-ma.

Cerinte

persoane care sunt adeptele urmatoarelor vorbe: NU-TI MICSORA VISELE DUPA MARIMEA BUZUNARELOR, CI LARGESTE-TI BUZUNARELE DUPA MARIMEA VISELOR CELOR MAI MARI! calitati, in functie de pozitia in firma: capacitati manageriale, de lider, rabdare, perseverenta, prioritate pe atingerea obiectivelor pe termen lung sau abilitati in reclama-prezentare-vanzare

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala