Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam persoane energice care doresc sa castige un venit suplimentar din MLM, ca si colaboratori / distribuitori de produse naturiste AKUNA. Instruirea este gratuita, veti avea blog gratuit cu datele dvs-tra de contact, carti vizita, pentru a promova online, cat si direct. Doar daca credeti ca aveti rabdare sa promovati afacerea online, respectiv sa postati reclame pe site de anunturi gratuite, directoare etc, sau daca va place vanzarea directa, va rog sa ma contactati.

Cerinte

Sarcini: -Abilitati de comunicare in prezentarea produselor si a ofertelor, bun organizator, cunostinte de promovare online a afacerii MLM / produselor; -In situatia vanzarii directe, nu este nevoie de abilităţi deosebite, produsele sunt foarte bune, se vand singure, doar trebuie aratate / date in proba. Cerinţe profesionale: -Insusirea produselor si a afacerii; -Intocmeste documentele pentru inscrierea viitorilor consultanti, comenzi produse; -Mentine legatura permanenta cu sponsorul, pe care se poate baza in orice situatie; Constituie avantaj: -Cunoasterea folosirii PC-lui si minime cunostinte medicale; Beneficii: -Persoanele interesate vor primi un blog gratuit, carti de vizita, indrumari pentru promovarea pe internet a afacerii/produsele, pe anunturi gratuite, directoare etc, precum si direct clientilor folosind cataloagele si produsele, listele de preturi s.a. -Program flexiibil, lucru de acasa; -Seminar gratuit şi formare profesională gratuita în Bucureşti; -Compania nu impune target lunar, nu impune un anumit volum de vanzarea lunara, lucrati cat si cand doriti; -Comisioane din revanzarea produselor, precum si pasiv, functie de rang, conform Planului de marketing; -Procent 5% - 40% lunar, din valoarea produselor vandute personal cat si de catre membrii retelei; Salar: -Cel pe care vi-l realizati din revanzarea produselor, cumulat cu comisionul rezidual functie de rangul ocupat etc. Ca distribuitor al produselor beneficiati de promotii si de alte avantaje. Pentru mai multe informaţii, contactaţi-ne.