Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Aceasta afacere are unul dintre cele mai bune trenduri din lume. Jeunesse Global ofera posibilitatea de a fi fondatori ai acestei afeceri pe Romania si pentru primele 500 de persoane care aleg sa colaboreze pot beneficia din volumul de vanzari a acestor produse (care sunt pe baza de celule stem), de 2 %, beneficii ce se vor imparti in mod egal fondatorilor. Jeunesse este prima companie care a creat o tehnologie bazata pe celule stem care permit organismului sa sfideze procesul de imbatranire prin reinoirea pielii, reintinerirea pielii si in final, restaurarea pielii. JEUNESSE face asta in urmatoarele patru feluri: Tehnologie celule stem –celulele stem adulte sprijina abilitatea noastra naturala de a ne innoi, repara si restaura pielea si corpul nostru. LUMINESCE a fost dezvoltata de un dermatolog cosmetic de renume mondial si foloseste tehnologia pe baza de celule stem, care acum este in asteptarea primirii patentului pentru a obtine rezultate incredibile. Marirea Telomerelor – Cercetari castigatoare de Premiul Nobel arata ca telomerele scurtate (segmentele protective de la finalul ADN-ului nostru) sunt unele dintre motivele fundamentale pentru care imbatranim. FINITI contine ingrediente patentate care sunt demonstrate ca mentin si prelungesc telomerele scurtate. Detoxifiere – ProPectin – este pectina naturala de mere, sprijinand eliminarea din organism de contaminanti nedoriti. Aparare si Imbunatatire – gelurile nutritionale RESERVE include un antioxidant unic, Reservatrol care este cunoscut sa sprijine activarea unei gene relationate cu longevitate sanatoasa. Infuzat cu antioxidanti de la alte super-fructe, RESERVE apara membranele celulare de la distrugerea produsa de mediu si fortifica sanatatea celulei pentru viitor. Esentialele AM si PM contin vitamine potente, minerale si peste 70 de nutrienti care sprijina functionarea sanatoasa celulara si intarzie imbatranirea prematura. Introducem linia de ingrijire a pielii castigatoare de premii, in proces de primire a patentului LUMINESCE ce are capacitate avansata de reintinerire si restaurare a pielii. Intreaga linie a produselor LUMINESCE este hipoalergenica, facuta cu ingrediente total naturale, fara coloranti artificiali, si care sunt aprobate dermatologic. In sfarsit, o cale sigura si naturala de a incetini efectele imbatranirii. Jeunesse reprezinta si o oportunitate excelenta de afacere. Jeunesse ofera o oportunitate globala de a inscrie Clienti din intreaga lume.

Cerinte

-Abilitati de comunicare in prezentarea ofertelor, bun organizator, meticulos, persuasiv, doritor sa aplice regulile MLM-lui; -Este bine daca se cunoaste folosire PC-lui si detineti cunostinte medicale; -Insusirea produselor, a formelor si metodelor de contactare / abordare a persoanelor; -Intocmeste documentele pentru inscrierea viitorilor consultanti, comenzi produse; -Tine legatura permanenta cu sponsorul, pentru a fi ajutat; Persoanele interesate promoveaza pe internet produsele, pe anunturi gratuite, directoare etc, precum si direct clientilor folosind cataloagele si produsele, listele de preturi s.a. Nu este nevoie de abilităţi deosebite, produsele sunt foarte bune, se vand singure, doar trebuie prezentate - Lucrezi pe Internet, in comoditatea locuintei tale. Activitatea este foarte simpla si nu necesita experienta din partea ta. - Ai posibilitatea de a dezvolta propria afacere investind circa cateva ore zilnic. - Activitatea consta in vanzarea de produse si in vanzarea afacerii, respectiv recrutarea/dezvoltarea unei echipe de colaboratori. - Programul este flexibil, in functie de timpul de care dispune fiecare. - Puteti deveni distribuitor al produselor si beneficia si de alte avantaje. Pentru mai multe informaţii, contactaţi-ne.