Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma olandeza cauta personal inConstructii, cum ar fi poduri, locuințe, construcții de beton, industriale, etc în toata Olanda/Tarile de Jos Betonistul ar trebui sa aibe experienta atât in sistemul de cofrare tradițional cat si cu cel sistematizat, sa poata lucra in mod intependent fara probleme. Cerințe: • Formarea profesională incheiata (experienta buna e de ajuns) • Cel puțin 3 ani de experiență relevantă de muncă • în posesia unui VCA (SCC) Certificat de siguranta (nu neapărat) • Sa citeasca si sa inteleaga un proiect/desen • obișnuiț să lucreze independent • Capacitate de comunicare • în posesia unui permis de conducere și a unei masini. Pe scurt descrierea jobului pentru Tencuitor: - limba germană, De dorit scris si citit - eventual si engleza - Zona de responsabilitate este în poduri și tuneluri ,clădiri industriale (garaj, fabrica .....) - Mobilitate? masina proprie, se plateste în Țările de Jos (0.15 euro pe km) și plata pentru calatoria acasa (net plătit pe oră lucrată - max 40 de ore pe săptămână - Venitul net din 1.800 € - Cazare gratuită puseala dispoziție (fără costuri de electricitate, apă, gaz), precum și de asigurări de sănătate? da! ! pe săptămână (€ 19.28) - Salariul săptămânal.

Cerinte

Lucratori seriosi,calificati,cu experieta in Germania/Olanda/Tarile de Jos cunoscatori de lb.germana,olandeza disponibili la munca imediat.Nu percepem comision/taxe/etc.